ABANT SU Çubuk Bayii

ABANT SU Çubuk Bayii

ABANT SU Çubuk Bayii

Sipariş Hattı : 0 (312) 837 7678
Cep Telefonu : 0 (544) 837 76 78

Adres: Yavuz Selim Mah. Hukumet Cad. 19/C Çubuk/Ankara

Abant Su adını, ülkemizin en geniş floralarından birine sahip olan ve tabiat parkı unvanıyla koruma altına alınan doğa harikası Abant’tan almaktadır.

SU VE SAĞLIK

Su, insan yaşamı için oksijenden sonra gelen en önemli öğedir ve beslenmemizin vazgeçilmez bir parçasıdır. İnsan, besin almadan haftalarca canlılığını sürdürmesine karşın, susuzluk durumunda ancak birkaç gün yaşayabilir.

İnsan vücudunun su içeriği yaşa ve cinsiyete göre %42 ile 75 arasında değişmekle birlikte yetişkin insan vücudunun ortalama %59'u sudur.

Yediğimiz besinlerin sindirimi emilimi ve hücre taşınması; hücrelerin dokuların organ ve sistemlerin çalışması, metabolizma sonucu oluşan zararlı maddelerin taşınması ve atılması; vücut ısısının denetiminin sağlanması; eklemlerin kayganlığının sağlanması; çeşitli, biyokimyasal olayların oluşması suyun sayesinde olmaktadır.

ABANT SU

Faaliyet gösterdiği her sektörün öncüsü olan Kaya Holding, 30 yılı aşkın deneyimini ve güvenilirliğini su sektörüne taşıyarak Abant ve Gölcük tesislerini hayata geçirdi. Dengeli mineral yapı ve yumuşak içime sahip olan Abant Su, sektörde kısa sürede sağlam bir yer edindi, yerli ve yabancı pazarlara gururla sunuluyor.

 

 


ABANT SU Çubuk Bayii ÜRÜNLERİ